Hiperaktivite İle Başa Çıkma

Hiperaktivite İle Başa Çıkma

Dünyanın en ünlü ve başarılı kişileri, Albert Einstein, Alexander Graham Bell, Leonardo Da Vinci, Pablo Picasso, Benjamin Franklin, Thomas Edison, Abraham Lincoln, John F. Kennedy ve Walt Disney’in Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu’na (DEHB) sahip oldukları düşünülürken; Robin Williams, Jim Carrey, Will Smith, Whoopi Goldberg, Michael Jordan’ın DEHB tanısı konulan ünlüler arasında oldukları biliniyor. DEHB; baş edilmesi zor bir rahatsızlıktır, ancak parlak zekanın ve yaratıcılığın göstergesi olabilir.

Son 20 yıldır yapılan çalışmalar sonucu DEHB’nin genetik ve biyolojik bir rahatsızlık olduğu ortaya çıkmıştır. DEHB, bireyin genetik ve çevresel biyolojik faktörlerin etkileşimi sonucunda beyninin ön bölgesinde oluşan bir bozukluktur.

İşte bunun için hiperaktif çocuğu olan ailelerin çocuklarının bu yönlerini ortaya çıkarmaları gerekmektedir. Bu eğitimde çocuklarınıza nasıl davranmanız gerektiğini öğreneceksiniz.

Ön Kayıt

Kimler katılmalı

Bu eğitimimize kendini geliştirmek isteyen kişiler, kurumsal firmaların ilgili birim yöneticileri katılabilmektedir.

Eğitim süresi

Eğitim süresi katılımcıların ve eğitmenin uygun zaman dilimlerini belirlemeleri ile ve ilgili eğitim takviminin oluşması sonrasında duyurulmaktadır.

Lokasyon

Eğitimler Bakırköy, Mecidiyeköy ve Kadıköy’de gerçekleşmektedir.